423 Aker Yaz Serinliği İpek Koton Eşarp 7843221

% {{ (100-((price / discountPrice) * 100)).toFixed(0)}} indirim
Fiyat İsteyiniz
  • Ürün Kodu:P-00000000001220
  • Barkod:{{ product_barcode }}
%{{ product_data.discount.percent }} indirim Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo SON 1 ADET SINIRLI STOK Tükendi Ön Sipariş
Renk
Ölçü
Fiyat İsteyiniz
Ürün Açıklaması

Aker Yaz Serinliği, bir eşarpta ilk kez kullanılan ve %70 pamuk, %30 ipek karışımı sayesinde sizi diğer eşarplara göre 2-3 derece serin tutacaktır. Aker Koton Eşarp'lar ağırlık olarak çok hafif başınızda yük yapmayan, doğal klimalı bir eşarp modelidir.
Evde, sıcak havalarda dışarıda, arkadaşlarınız ile birlikte vakit geçirirken, bağda bahçede sıcak havalarda çalışırken Aker Yaz Serinliği eşarbın klimalı serin tutan özelliği ile çok rahat edeceksiniz.

 
Aker Yaz Serinliği Koton Eşarp, özellikle deniz ve havuz kenarında geçirilen tatillerde ve pratik kullanımlar için yaz günlerine özel üretildi. Sıcaktan bunaldığınız günlerde Aker Yaz Serinliği Eşarp  teninize hoş bir serinlik verecek. 
 
Aker Yaz Serinliği Eşarplarında kullanılan COOL-EX, vücut sıcak veya terli olduğu zamanlarda serinlik hissi sağlayan bitkisel içerikli özel bir maddedir. COOL-EX'in özel bitki özleri karışımının soğutma özelliği, teniniz ısındığı veya terlediği zamanlarda harekete geçerek serinlik hissi sağlar. 

Aker Yaz Serinliği Eşarbın Özellikleri
%30 ipek, %70 pamuk
90×90 ebatındadır
Kanserojen madde içeren kimyasallar kullanılmamaktadır
Eşarbınızı, 30 derecede ve elde yıkayınız.

Ürüne Gelen Sorular
Bu ürün için henüz soru sorulmamış
Fiyat İsteyiniz