996 Aker Sport Rayon Eşarp 6385769 - 996

% {{ (100-((price / discountPrice) * 100)).toFixed(0)}} indirim
Fiyat İsteyiniz
  • Ürün Kodu:ST09131-996-
  • Barkod:{{ product_barcode }}
%{{ product_data.discount.percent }} indirim Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo SON 1 ADET SINIRLI STOK Tükendi Ön Sipariş
Ölçü
Fiyat İsteyiniz
Ürün Açıklaması

Polyester Nedir ?
Polyester iplikler ya da kumaşın yapıldığı ipliğin ham maddesini ifade eder. Tamamen polyester kumaştan giysi ve aksesuar yapılabileceği gibi doğal iplikler ile harmanlanarak da kullanılabilir. .

Polyester Neden Kullanılmalı ?
Polyester kumaş, parlak, kaygan ve dayanıklıdır. Polyester kumaşlar; orta ağırlıklı, uzun ömürlü ve sağlamdır. Olağanüstü yumuşaklık ve renk netliği vardır. Temizlemesi kolaydır, ayrıca leke tutmayan yapısıyla birlikte solmaya karşı doğal olarak dirençlidir. Zor kırışır ve genellikle ütü gerektirmez. Yıkama sebebiyle kumaş renginde solma görülmez. Pamuğa göre daha çabuk kurur. Diğer ürünlerde kullanıma bağlı olarak görülen kumaş izleri, polyesterde oluşmaz.

Polyester Nasıl Yıkama Yapılmalı ?
Polyester kumaşların yıkama talimatı olarak kuru temizleme önerilmektedir. Evde yıkama sağlandığı zaman çamaşır makinesinde hassas yıkama veya temizleme sentetikleri modunu ayarlamanız gerekir ve sıcaklık 30 ila 40 derece arasında olmalıdır asla direkt güneş ışığında bırakılmaz. .

Ürüne Gelen Sorular
Bu ürün için henüz soru sorulmamış
Fiyat İsteyiniz